Мога ли да съм жива,
ако ти не си, не си до мен
искам, но не умирам
пълен с мъка ми е всеки ден.
Губя те, губя те
моля се , моля се
моля цялата вселена
моля се с обляно от сълзи глас
плача аз...
Мога ли да съм жива,
ако ти не можеш да си с мен
болката ме убива
в самота посрещам всеки ден.
Губя те, губя те
моля се , моля се
моля цялата вселена
моля се с обляно от сълзи глас
плача аз...
Няма те, няма те
имам само теб на този свят
трябваш ми, тръся те
от сълзи очите ме болят.
Няма те, няма те
как сама сега да продължа
мога ли аз без теб
да преборя тази самота.
СамантаМога ли
Добави в любими
2119
Запазете час за диетолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Саманта - Мога ли Текст
Докладвай текста