Припев: (x2)
Ох, банана, ах, банана,
кеф ми става, щом го хвана.
(х2):
Колко е сладък, лъскав и гладък,
леко извит е и страховит е!
Припев: (х2)
(х2):
Лапнеш го с чувство става ти густо –
по–гот от него няма, но де го.
Припев: (х5)
(х2):
Налапах го аз, изпаднах в екстаз,
вкусих и дръпнах, как да го глътна?
Припев: (х2)
СаниБанана
Добави в любими
533
Запазете час за дерматолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Сани - Банана Текст
Докладвай текста