Защо пада звезда, какво е тя – усмивка или сълза ?
Може би знам, знам – на любовта е знак,
вечен знак в нас, в нас, всяко “защо”.
Защо пада човек, какво е той – усмивка или сълза ?
Може би знам, знам – на любовта е знак,
вечен знак в нас, в нас, всяко “защо”.
Чуй този вик, който стига звездата горе
и звездата, във гръдта която говори.
Може би знам, знам – на любовта е знак,
вечен знак в нас, в нас, всяко “защо”.
Чуй този вик, който стига звездата горе
и звездата, във гръдта която говори.
СигналЗащо
Добави в любими
403
Запазете час за козметик в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Сигнал - Защо Текст
Докладвай текста