Ти не си щастлива,
защото си сама.
В тебе няма милост,
няма и жена.
Хайде, събуди се, малко замисли се,
времето нали тече.
Много си красива, но какво от това
Няма ли в теб искрици за любовна игра?
Хайде, събуди се, малко замисли се,
времето нали тече.
Виж усмихва се едно момче.
Дай му шанс, мигът дойде.
Хайде, времето тече.
Изгрев след изгрев
минават без спомен дните.
Няма ли трепет в теб?
В тъмните нощи
оставаш без страст в очите
няма ли огън в теб?
СигналНяма ли огън в теб
Добави в любими
307
Запазете час за педикюр в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Сигнал - Няма ли огън в теб Текст
Докладвай текста