Изпрати песен

StiLLЗа Да Оцелея (Prod. by DustFingaz)

Категории: рап , хип-хоп Език: Български

StiLL - За Да Оцелея (Prod. by DustFingaz) Текст


- Всички припознати лица в песента
са плод на въображението ми ....
и на вашeто ежедневие..
Моля, всички новобранци, побелели африканци,
с кухите си ланци, бягайте на танци.
Тревопасен хищнико, лижи ми таратанците ,
убивате природата , 'баси вегетарианците.
Последно.... , всичко вредно е модерно ,
пия уискито без лед , но , верно , малко ми е нервно ,
щото гледам суеврно, и не знам дали е редно ,
по вина на нещо черно , чалгатa изчезва безследно.
Каква мечта имам само , със пушка на рамо,
по дупето насрано , да прострелям Джорджано.
БГ рапа стана безсрамен калабалък,
превземам улиците с най - доброто , викай ми ХАЙСЕНБЪРГ.
Причината да не те оцели стрела от купидон, е
в т'ва , че на сърцето и гъза си имаш щит от силикон, бе.
Римата ми те заразява , като прозявката ,
може ли по'ече да не ме сравняваш с Явката ?
Кажи сега хареса ли ти загрявката ,
а и дано Саня да си подаде оставката.
Микрофоните ви гумени , 30 гудишни пубери,
в бг рапа изгубен са чувстваш като в " Изгубени " .
Моля , донеси един айрян , че кат' са знам ,
не случайно Стилян се римува със пиян.
Джиткам с хексакоптера надран ,
познай кого видях на шестия етаж с един напреднал турбалан.
Сестра ти е, как кого !?
викам , муци аз съм на петия ,cum on, come on it's time to go.
Не искам да мрънкаш ,жено, а искам да мъркаш ,
и добрината ми със даденост никога да не бъркаш..
А този ентусиязъм , с който всяка пъпка църкаш,
трансформирай го във воля , за да мо'е спреш да шмъркаш.
Смятам , че черния петър се вижда от километър,
и вярвам , че лицермерния - will get better.
Tолкова съм честен , че тряя се казвам Искрен,
поздрави за Siksa, Kc, Srs и Big Ben.
Приликата между теб и мен е разликата в лириката,
теб и ушитети ше разхождам из клиниката.
Предпочитам да мисля , че пиша със диаманти,
да бе , щастието идва в различни варианти.
Като сър Джейми Ланистър и аз съм King Slayer,
с една ръка пробождам гея с меча в твоя player.
През врата без стена, Педя човек лакет брада,
с пълна мана, ей ма на , хаймана - най - ма бива в това. аха
Tи бройкаш парички на саМотни вдовички.
a aз бройкаМ звездички и иМа за всички .
ВиждаМ Криско след около година във пайнера ,
пха .. Няя пей бе , той ша иМ е дизайнера.
ОбМисляМ да стана професионален дизенсектор,
преди поредната хлебарка да е станала директор.
Лижи Ми душевния пенис , т'ва е Моя генезис ,
тебе съМ та взел , дет' са вика - Да заМезиш !
ГледаМ колко на сериозно Можеш да се взеМеш,
сМутен , колко на дълбоко Мо'еш го поеМеш.
Ии да , да , няМа курви т'ва добре го знаеМ !
Тя просто гледа Мръсно , сякаш взел си я под наеМ.
И споко , слушательо тая песен край иМа ,
но тряя кажа още нещо , Моля , извини Ма.
Не се прая на никой , аз съМ себе си, пич,
и всяка риМа вадя от таМ където ти няМаш хич .
Но , спокойно , аз съм тук да те издърпам със теглич,
щот' заседнал си по пътя като остарял Москвич.
(х2)
Кога ще се опрайM ли ? НяяM идея ,
за т'ва с лъжлива еуфория продължаваM да си пея .
Хората Mе питат как така ги пиша тея ,
а аз иM казваM , че го правя , за да оцелея.
Докладвай текста

StiLL - За Да Оцелея (Prod. by DustFingaz) Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
пепа песниjelen tekst sladja alegrotrey songz my nameвеселин джиговrobbie williams angel prevodsamanta moga li tekstпесен само аз те искамда бях такава дето страх от тебе няма изпълнителкондьо 2 и първаfeel me превод selena gomez