Не сме щастливи, а сме живи.
Дали това е нашата съдба.
Че на всеки сме простили всяка лоша дума, всяка лъжа.
Когато някой е забравен на самота е продаден и се скита знам и остава сам.
Припев:
Самотници ли да останем когато този свят за нас е гаден?
Удавници на луда страст това си ти, това съм аз.
Не знаеш колко малко стига да отключиш моето сърце.
Не искам с теб да си отива любовта ни разделена на две.
Когато някой е забравен на самота е продаден и се скита знам и остава сам.
Припев:
Самотници ли да останем когато този свят за нас е гаден?
Удавници на луда страст това си ти, това съм аз.
ТеодораСамотници
Добави в любими
134
Запазете час за фризьор в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Теодора - Самотници Текст
Докладвай текста