В чудо се видях с теб човeче!
Какво да правя вече аз не знам ..
не знам не знам..
Бялото е черно и обратно
повтаряш многократно..
с опак нрав .. и все си прав.
Чувствата отлитат бавно, бавно
в житието ни банално.
Аз те питам все те питам Как? Защо?
Припев:
От двата бряга сме на шеметно море
От вчерашни вини на топъл бряг съм аз
на леден брят си ти ...
И нямям миг покой във вечния двубой ..
Защо така човече виждам те далече
всяка нощ и ден ....
А си тук до мен
Бялото е черно и обратно
повтаряш многократно..
с опак нрав .. и все си прав
В чудо се видях с теб човоче!
Какво да правя вече аз не знам ..
не знам не знам..
Чувствата отлитат бавно, бавно
в житието ни банално.
Аз те питам все те питам Как? Защо?
Припев:
Чувствата отлитат бавно, бавно
в житието ни банално.
Аз те питам все те питам Как? Защо?
Припев:
Тони ДимитроваОт двата бряга
Добави в любими
430
Запазете час за физиотерапевт в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Тони Димитрова - От двата бряга Текст
Докладвай текста