Има в тебе сила
дето в мен се влива,
кара ме да страдам,
с тебе да съм жива. (х2)
И да минат и отминат сто години
и от тебе да си тръгна - ще се върна.
Всичко аз ще ти дарявам, дай ми сили,
даже и след сто години, щом сме живи. (х2)
В лудите години
дай да сме щастливи,
те да ни останат,
че не се повтарят. (х2)
И да минат и отминат сто години
и от тебе да си тръгна - ще се върна.
Всичко аз ще ти дарявам, дай ми сили,
даже и след сто години, щом сме живи. (х4)
Весела100 години
Добави в любими
147
Запазете час за грим в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Весела - 100 години Текст
Докладвай текста