Звезда
Здравейте, много Ви се радвам за това,
Че пляскате сега на най-добрата звезда. /х2
“Работническо дело” влиза здраво в играта
и във всеки телевизор си забиваш ти главата.
Екипа ми е готин, тук сме само здрави хора,
Все ми е едно дали ще снимам в коридора.
X-reytЗвезда
Добави в любими
2029
Запазете час за дерматолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
X-reyt - Звезда Текст
Докладвай текста