Не, не знам докога ще ми говориш на "ТИ".
Няма никога твоя да бъда ти разбери.
Я ме виж бе приятел, виж ме много добре.
Да не би да си бил с такова парче!?
Припев:
Как се свалят готини мадами,
хей сладък, аз ли да те уча?
Шанс при мене знаеш ли че нямаш,
но имаш много да се учиш ти.
Ти си още зелен и още толкова млад,
затова ухажор си май наистина слаб.
Я ме виж бе приятел виж ме много добре.
Да не би да си бил с такова парче!?
Припев:
Как се свалят готини мадами,
хей сладък, аз ли да те уча?
Шанс при мене знаеш ли че нямаш,
но имаш много да се учиш ти.
ЯницаАз ли да те уча
Добави в любими
212
Запазете час за физиотерапевт в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Яница - Аз ли да те уча Текст
Докладвай текста