Отдавна вече всичко съм простила,
и болката в душата ми премина.
Днес пак с тебе съм щастлива,
но не напълно, а на половина.(2)
Не съм забравила...
Няма ли да се побърквам? Сън не ме лови.
Всяка втора, трета, пета знам, че иска с теб да спи.
Как от тях да те опазя, само мой да си?
Те са много, но за мене ти единствен си.
Няма да ти кажа дума крива,
при Господ всеки своя сметка има.
След тази рана пак останах жива,
но не напълно, а на поливна.(2)
Не съм забравила...
Няма ли да се побърквам? Сън не ме лови.
Всяка втора, трета, пета знам, че иска с теб да спи.
Как от тях да те опазя, само мой да си?
Те са много, но за мене ти единствен си.
ЮнонаНе съм забравила
Добави в любими
144
Запазете час за фризьор в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Юнона - Не съм забравила Текст
Докладвай текста