Беше Слънце в мойта зима бяла,
красотата беше ти за мен,
но сега си болка от раздяла,
пак стоя пред теб,но огорчен.
Но сега си болка от раздяла,
пак стоя пред теб,но огорчен...
Припев:
Рано ли беше...рано за раздяла ?
Късно е да дойдеш пак при мен.
Ще остана аз отново в мойта зима бяла,
ще остана сам и променен.
Ще остана аз отново в мойта зима бяла,
ще остана сам и променен...
Не поисках нищо аз от тебе -
само пътя с мен да извървиш.
Любовта ми нежна да приемеш -
моята душа да приютиш.
Любовта ми нежна да приемеш -
моята душа да приютиш...
Припев:
Рано ли беше...рано за раздяла ?
Късно е да дойдеш пак при мен.
Ще остана аз отново в мойта зима бяла,
ще остана сам и променен.
Ще остана аз отново в мойта зима бяла,
ще остана сам и променен..
Жоро ЛюбимецаРано е
Добави в любими
209
Запазете час за педикюр в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Жоро Любимеца - Рано е Текст
Докладвай текста