Изпрати песен

АнджелинаИ без теб ще мина

Анджелина - И без теб ще мина Текст


Тя ли е нивото дето гониш ти,
с тая кръгла нула как се наслади?
Беше като нея, с мене стана друг,
жалко за теб - друг.


Нямам нищо против с мен да бъде зла,
много ги е страх, че твоя съм била.
Твойта скъпа S-ка ти смени с една
много, много карана кола.


Припев:
Парцала на квартала,
на кой ли не е дала?
И теб е омутала - честито за провала.
Така не съм се смяла,
забърса те парцала.
Парцала на квартала, квартала.


Сещам се какво е чувството в теб
да ме гледаш как съм дръпнала напред.
И да осъзнаваш, че не си наред
да се откажеш от мен.


Новата ти нека с мен да бъде зла,
нека я е страх, че твоя съм била.
Твойта скъпа S-ка ти смени с една
много, много карана кола.


Припев:(х2)

Докладвай текста

Анджелина - И без теб ще мина Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
cant stop prevodstarset ricochet prevodпомни ме текст oriеnt еksprеs,chаlgаsean paul touch the sky prevodiron maiden the edge of darkness превод текстknock you out текстxei rachichkiпавел колев живота е играjulio voltio humilde cantante de la tierra de gigante descargar