Изпрати песен

АнджелинаИ без теб ще мина

Анджелина - И без теб ще мина Текст


Тя ли е нивото дето гониш ти,
с тая кръгла нула как се наслади?
Беше като нея, с мене стана друг,
жалко за теб - друг.
Нямам нищо против с мен да бъде зла,
много ги е страх, че твоя съм била.
Твойта скъпа S-ка ти смени с една
много, много карана кола.
Припев:
Парцала на квартала,
на кой ли не е дала?
И теб е омутала - честито за провала.
Така не съм се смяла,
забърса те парцала,
парцала на квартала, квартала.
Сещам се какво е чувството в теб,
да ме гледаш как съм дръпнала напред,
и да осъзнаваш, че не си наред да се откажеш от мен.
Новата ти нека с мен да бъде зла,
нека я е страх, че твоя съм била.
Твойта скъпа S-ка ти смени с една
много, много карана кола.
Припев:
Парцала на квартала,
на кой ли не е дала?
И теб е омутала - честито за провала.
Така не съм се смяла,
забърса те парцала,
парцала на квартала, квартала. х2
Докладвай текста

Анджелина - И без теб ще мина Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
body say преводпревод на песена miserykad tonem превод на българскиkum gibi prevodanelia day mi oshte tekstпесента далечеесли ты меня не любишьпоп фолк песента ена моренаroses преводайрън мейдън the pilgrim превод на български