1.Колко дълго ти игра със мен
и се правеше на супермен.
Писна ми прощавай, хайде заминавай,
започвам да живея защото
Припев:
Ти си бита карта, ти си мач играт веднъж.
Ти си бита карта, ти си просто кофти мъж.
Ти си бита карта, ти си мач играт веднъж.
Ти си бита карта, кой ти каза че си мъж.
2.Искаше на пръст да ме въртиш
и със всяка друга да грешиш.
Май е крайно време да вървиш.
История си вече,отивай си човече,
почвам да живея защото
Припев:...(x2)
3.Вярвай дните си за теб живях
и да те излъжа не посмях.
Но какъв си смешен аз разбрах.
История си вече,отивай си човече,
почвам да живея защото
Припев:...(x4)
БониБита карта
Добави в любими
226
Запазете час за дерматолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Бони - Бита карта Текст
Докладвай текста