Изпрати песен

БониНевинни грешници

Бони - Невинни грешници Текст


Всеки от нас е тук, на гости на този свят!
Ала защо е студ във нашите сърца?
Зная добро или зло във всеки тайно спи
сякаш и слепи сме-невинни грешници!


Припев:
За всеки има слънчев лъч,нали?
За всеки има цвете да цъфти,
за всеки има глътка въздух, глътчица вода.
И нека в нас доброто победи.
и рая на земята да свали.
Повярвайте, че само любовта-
ще ни спаси.


Маските да свалим с разголени души,
грешките да простим пред Бог да си простим!
Миг подир миг-така живота си тече,
знай, че все някога часовникът ще спре!


Припев: (x2)
За всеки има слънчев лъч,нали?
За всеки има цвете да цъфти,
за всеки има глътка въздух, глътчица вода.
И нека в нас доброто победи.
и рая на земята да свали.
Повярвайте, че само любовта-
ще ни спаси.

Докладвай текста

Бони - Невинни грешници Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
sabaton killing ground превод текстpesenta na romeo santosac dc who made who превод бгpress it by bruno marsтони стораро искам те до мен от януари до септенврj'ai cherche преводfelices los 4 преводmy walden nightwish текстzayn wrong преводna bgsmiley dead man walking текст и превод