1.Валя:Знаеш ли,в миг единствен
животът ми се обърна наопаки,
а бях до вчера омъжена жена.
Даниела:Знаеш ли,как блестят очите ти,
пресъхнали са сълзите ти,
и виновна е само любовта.
Припев:С някой мъж от студ умираме,
с разплакани очи заспиваме,
сърцето ни крещи да бягаме,
но ние пак отлагаме.
Раздялата жестока болка е,
но всеки край едно начало е.
Послушаме ли своето сърце,
то няма да ни предаде.
2.Даниела:Знаеш ли, уморих се
със себе си,да правя вечно компромиси.
Ще сложа край и напред ще продължа.
Валя:Знаеш ли,видях мъжа на живота си
и чух гласът на сърцето си да прошепва:
"Той е любовта!"
Даниела и ВаляГласът на сърцето
Добави в любими
239
Запазете час за масаж в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Даниела, Валя - Гласът на сърцето Текст
Докладвай текста