Ти си сам и аз сама,
много знам за любовта.
Ти си сам и аз сама,
всичко е със правила.
Припев:
Дай ми, дай,
ти двеста, дай.
Дай ми, дай
и триста дай.
Дай ми, дай,
хиляда дай
за награда.
Искай от мен, само искай от мен,
болка и лед се топят в моя плен.
Не съм за ден, нито за два,
само искай сега.(x2)
Щом на "ти" говориш ми,
щом си сам, урока знам.(x2)
Припев:(x2)
Екстра НинаИскай от мен
Добави в любими
118
Запазете час за дерматолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Екстра Нина - Искай от мен Текст
Докладвай текста