Бог създал е на Земята две
от ввойте чудеса.
Сътворил мъжа жената и дарил
ги с любовта.
Женени или свободни;
нашенци или чужденци;
млади или вече стари гледат
чуждите жени.
(x6):
Лоши и добри, грешни, праведни
без мъже не се живее чуйте ме жени.
Пожелаят ли жената,
свалят й звезди дори.
Загрубее ли играта -
сбогом мила и прости.
Светли или тъмнокоси;
мрачни и усмихнати -
те са спътници в живота
младост и за стари дни.
(x6):
Лоши и добри, грешни, праведни
без мъже не се живее чуйте ме жени.
ГлорияБез мъже не се живее
Добави в любими
234
Запазете час за диетолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Глория - Без мъже не се живее Текст
Докладвай текста