Изпрати песен

ЛолугиГрях ли е това

Лолуги - Грях ли е това Текст


Обичах аз една жена, но тя с мен се подигра
и сърцето ми разби, то не престана да кърви.(x2)


Припев:(x2)
Грях ли е това да обичаш истински жена
и в сърцето ми е тя, и за нея аз пея.


И сега съм сам със спомените мои,
образът и гледам всеки ден и не вярвам че си до мен.(x2)


Припев:(x4)

Докладвай текста

Лолуги - Грях ли е това Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
fetish селена гомез текстпавелл венци венц любов текстsoy luna pesnitext nobody 50centeverlast dirty преводelena paparizou mazi sou prevodwish you were hare enrique iglesiaджулия тошич жестоката текстceca tacno jenevinost tekst bg