Когато нещо си отива преди да е дошло,
когато глас шепти "Не бива" и някак ти е зло,
когато слънцето изгрява на залеза в часа
и чустваш сякаш нещо става, долавяш му гласа.
Налей си, налей си две чаши тъга
и нежност във тях ти сложи, ти сложи,
и пий до забрава, и пий не мисли,
че нещо в душата тежи!
И между "Бива" и "Не бива", между добро и зло,
усещаш нещо, че се скрива преди да е дошло.
Когато нещо си отива, светът пак става нов,
отпада туй що го не бива - здравей, здравей любов!
Налей си, налей си две чаши тъга
и нежност във тях ти сложи, ти сложи,
и пий до забрава, и пий не мисли,
че нещо в душата тежи!
НелинаНалей си
Добави в любими
183
Запазете час за масаж в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Нелина - Налей си Текст
Докладвай текста