Колко нощи пиянски в тъга и в скръб,
в ракия и вино давех спомена скъп.
Снимка твоя щом зърна,
устните тебе зоват,
очите са пълни със сълзи.
Няма те, няма живот.
Щтастие мое, г'де си ти сега?
Тъжен, самотен, плача горко в нощта. (х2)
Нямам си никого вече.
Всичките гледат встрани.
Срещнат ли тъжния поглед на моите влажни очи.
Не знаят те що е раздяла,
не знаят те що е любов.
Как боли щом ти отнеме всичко живота суров.
Щтастие мое, г'де си ти сега?
Тъжен, самотен, плача горко в нощта. (х2)
Плача горко в нощта. (х3)
Орхан МурадЩастие мое
Добави в любими
206
Запазете час за дерматолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Орхан Мурад - Щастие мое Текст
Докладвай текста