Изпрати песен

Тодор КолевКанада

Тодор Колев - Канада Текст


Две години съм бил в Канада,
бил съм братко там, верно бе,
и с канадка - баба млада, на на на на на
Нямаше и две години - тука си дойдох-ето ме!
Моите весели роднини паднаха от смях.
Нали писа ни, викат-там е страхотно,
снимка прати ни с готина кола.
Влюбих се, писа, в една пенсионерка -
ех, куцичка, но пък с хубава душа!
Писа ни, викат, че добре печелиш,
и ядеш само steak и Pizza Hutt.
Пил си ужким уиски, не ментета;
а хляба бил там направо върхът.
Тъй е братко във Канада,
нямаш там проблем, верно бе,
Но душичката ти страда,
тука си роден.
Там например във Канада
няма манджички и боза,
няма даже лимонада, и иман-баялдъ.
Няма там вити зелеви сърмички,
или пък да кажем, топло гювече.
Няма там бистра нашенска ракия,
а пък за кебапче забрави въобще!
Нямаш там ужким никакви проблеми,
но колите там нямат скорости!
И заспиваш ти, дявол да го вземе,
щом се събудиш, казват РАБОТИ!
Не отивай във Канада, не отивай там, слушай ме,
там душичката ти страда, тука си роден. (6)
(музика)...ей тва го няма също, да знайш...
Докладвай текста

Тодор Колев - Канада Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
amathelis esi текстcomes to you преводtool sober превод морена текстkristina si хочуwes alane преводпесента от перфектната буряmi gente prevodпесента на тони стораро забранявамwalla prevod