Изпрати песен

Ванко 1 и Д-р ПитТи Избираш

Категории: рап Език: Български

Ванко 1, Д-р Пит - Ти Избираш Текст


Говорене:
Ванко 1: 3-5-3-5 Пиши ме в "Тракия".
Д-р Пит: Пиши! Пиши историята! Ти избираш!
Ванко 1: Искате от мен промяна? Вие променихте ли се? А?!
Д-р Пит: Ти избираш! Ти избираш!
Ванко 1: A вие променихте ли се?! Ха-ха-ха!
I-ви куплет (Ванко 1):
Гледаш ме сякаш съм шибания Садам,
но в тъмната стаичка беше сам.
Не знам, ти ги разбираш, ти ги избираш,
за двайсетачката която прибираш.
А аз съм само име в измислена афера,
за параван на поредната далавера,
на вратовръзките горе по разни комисии...
от теб и от мен нищо не зависи.
Ама имало поправка с моето име,
представяш ли си ме: “Госпожо депутат измъкни ме!”
Не ме разсмивай с тоя медиен трик,
вдигайки тиража, на първа страница с моя лик.
Разбирам..., но без съмнение
имам за вас нова тема за разсъждение.
Нарекоха ме животно, затвориха ме в клетка,
а какви са тези дето се кефат на тая гледка.
Припев:
Ванко 1: Аз просто умея да печеля пари
Ванко 1 и Д-р Пит: Бандитите ги избираш ти!
Д-р Пит: Аз просто играя други игри.
Ванко 1 и Д-р Пит: Бандитите ги избираш ти!
Ванко 1: Аз просто не вярвам на тъпи лъжи.
Ванко 1 и Д-р Пит: Бандитите ги избираш ти!
Д-р Пит: Аз просто избирам бъдещето си. .
Ванко 1 и Д-р Пит: Бандитите ги избираш ти!
II-ри куплет (Ванко 1):
Нито ти, нито аз определяме правилата,
но за мен всеки сам си избира съдбата,
не знам ти как виждаш нещата,
но аз не мога да чакам на аванс и заплата.
Помниш ли времената когато хляба беше с купони,
а горе изнасяха жито за милиони.
Тогава само за някакъв кратък период
хората в тая държава бяха народ.
И какво... смениха старите с нови акули
и пак започнаха комисионни с шест нули.
То не бяха Авиолинии, не бяха Токове,
Телекомуникации и на АЕЦ-а блокове,
концесии на магистрали и винетки,
плоски данъци в дебели сметки.
То не бяха срещи по яхти и вили
и депутати побойници и педофили.
А тогава питам къде беше острието
на борбата с престъпността, което
сам си нагласи месечната заплата,
по-голяма от средногодишната в страната.
Припев:
III-ти куплет (Д-р Пит):
За к’ъв хуй, г-н Държавен глава,
умряха българските рейнджъри в Кербала?!
Може би за все по-високите горива,
а може би това въобще не беше наша война.
Може би наш’та война си е тука у нас,
започваща с купуването на избирателен глас.
Война по пътищата с луди шофьори,
война с корумпирани ченгета и прокурори.
Война с интернет чатове скрили,
извратеняци, педали и педофили.
Война с горски пожари, война
с наводнения из цялата ни страна...
от бездействия, не от бедствия.
Политически грешки без последствия.
Война с горящ влак, като в ад,
война с гърмящ военен склад.
Война всеки ден около нас и всеки път,
тея от горе някъде другаде се ебат.
А ти стоиш, гориш сам, няма полиция,
няма президент, министри и коалиция.
Припев:
Говорене:
Ванко 1: Ти ги избираш! Ти решаваш!
Д-р Пит: Питам в какво вярваш? Какво ибираш?!
Ванко 1: Години на преход, години на глад, години на нищо!
Д-р Пит: Ти продължаваш ли да вярваш в скапаните лъжи, а?!
Ванко 1: Искаш промяна, няма да стане... Ти избираш!
Д-р Пит: Ти избираш, ти избираш съдбата си!
Ванко 1: Ти избираш, вие избирате... Търсите бандитите, вие ги избрахте... вие решавате...
Д-р Пит: За всеки цент, който печеля, залагам главата си. За всичко, което те печелят залагат твойта глава.
Д-р Пит: Ти избираш!
Ванко 1: Ти избираш!
Докладвай текста

Ванко 1, Д-р Пит - Ти Избираш Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
nirvana school преводчерни диаманти тони сторароlichnata textsuper junior песня shining starwalla prevoddeep in my heart преводлили иванова песни от миналотоboban rajovic i kristina ivanovic-generacio prevodзек зек сръпска песенchristina aguilera si no te hubiera превод