Изпрати песен

АдамКогато те няма

Адам - Когато те няма Текст


Дали алкохола ме хвана, от час вече гледам тавана,
боли ме главата и удрям земята, така съм когато те няма.
На тъмно стоя всяка вечер, дали друг обича те вече,
изгубихме време, но знам че за мене тайно си мислиш и ти.


Припев:
Хиляда свещи да горят, щом не си до мен и всичко е черно,
вече сложих си печат че съм твой и те искам за последно.
В луд без тебе превръщам се и всяка мисъл при тебе връща ме
мила моя, мила моя, мила моя.


Отдавна се крия от всички и влюбвам се, но в кавички,
в каталога с лъжите за Бога написано е че сме бивши.
Но как да повярвам кажи ми, на двамата адски личи ни,
че още треперим за нас да намерим път един към друг.


Припев:


В моята епикриза името ти излиза, не мога да го изтрия,
в тебе аз да съм влюбен, душата загубен, не искам вече да крия.
Дори отрова ще пия, отново да те видя,
дори да бъде само за ден, искам те, искам те.


Припев:

Докладвай текста

Адам - Когато те няма Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
zlato srebro dukatiemilia come into my lifeenya песниpreslava bez teb prevodти моя мелодія ти моя богиняbilly idol rebel yell преводtrust nobody bg текстaleksandr rybak. ayiyaybruno mars prevodicamila cabello crying in the club текст и превод