Изпрати песен

АдамКогато те няма

Адам - Когато те няма Текст


Дали алкохолът ме хвана,
от час вече гледам тавана.
Боли ме главата и удрям земята -
така съм, когато те няма.
На тъмно стоя всяка вечер.
Дали друг обича те вече?
Изгубихме време, но знам, че за мене
тайно си мислиш и ти.


Припев:
Хиляда свещи да горят,
щом не си до мене, всичко е черно.
Вече сложих си печат,
че съм твой и те искам за последно.
В луд без тебе превръщам се
и всяка мисъл при тебе връща ме, мила моя (х2).


Отдавна се крия от всички
и влюбвам се, но във кавички.
Във каталога с лъжите, за Бога, написано е, че сме бивши.
Но как да повярвам, кажи ми,
на двамата адски личи ни,
че още треперим за нас да намерим
път един към друг.


Припев:
Хиляда свещи да горят,
щом не си до мене, всичко е черно.
Вече сложих си печат,
че съм твой и те искам за последно.
В луд без тебе превръщам се и всяка мисъл при тебе връща ме, мила моя, (х2).


В моята епикриза името ти излиза,
не мога да го изтрия.
В тебе аз да съм влюбен, в душата загубен,
не искам вече да крия.
Дори отрова ще пия отново да те видя,
дори да бъде само за ден.
Искам те (х2)!


Припев:
Хиляда свещи да горят,
щом не си до мене, всичко е черно.
Вече сложих си печат,
че съм твой и искам те за последно.
В луд без тебе превръщам се
и всяка мисъл при тебе връща ме, мила моя (х3)!

Докладвай текста

Адам - Когато те няма Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
песни на даркоbilly idol speedтекст на песе.comта райна принцесаcastle on the hill prevodполи генова още текстme estoy muriendo wisinbana birak prevodprikazka za lubovtasoul to squeeze преводplay that sax превод