Изпрати песен

MD Manassey и KerannoffДобро Утро

Категории: рап , хип-хоп Език: Български

MD Manassey, Kerannoff - Добро Утро Текст


МмМмм...
Керанкеноби и Мд Манасей, Скай Локър,
джедаите на новото време
Не знам понеделник или вторник е,
не знам гууд найд или гууд морнинг е,
не знам шефа умря или с наморник е,
не знам тая задача от къф вид сборник е.
Това е начало като на ферари бутало,
клекнал до клекало - момчето не се е изсрало,
и пие гъсто мляко да получи рядко ако,
че задръстен му е анала точно като магистрала.
Искам да повярвам, че ще погледна нагоре,
но вратът ми пак се схвана от дами в черно море.
Виж удавниците с плавниците с никакви лигавници,
Мана какви ръсиш, незнам желая ви весели празници,
и весело оздравяване, и весело награждаване,
и весело получаване на веселите подаръци.
Весело да се накозите, че чак до бедрените препарници,
че весело да си плащате и вии вселите си данъци.
Припев:
Липсва ми, не знам понеделник или вторник е,
кажи ми честно - липсват ли,
Липсват ли, не знам гууд найд или гууд морнинг е,
кажи ми честно - липсват ли.
Чувствам се кат мрафка - подавам си оставка,
във тоя мраволяк съм накозен с амоняк,
и в такива моменти започвам да си мисля за крави.
Експерименти някой във главата ми прави,
поглеждам в огледало и виждам двама ИдИоти,
единият реве, а пък другия се кикоти,
Ее имам само един кос, не знам с кой да бъда,
дали аз - обитака, Менесей или господин Мана.
На твърдо гориво да мина, но петрола скочи,
значи трябва камион нафта да се източи.
Главата ми заприлича на дизелов двигател,
в едната ми половина имам странен наемател,
във тежки моменти изкъртат ми сигменти,
изтървам малко бленди и си мисля че съм с Бентли,
коефицентта ми на интилигентност драстично е надолу,
потъвам в мозъчна пихтия - както потъва олово.
Припев:
Липсвах си, не знам понеделник или вторник е,
Напълно честно - липсвах си,
Липсвах си, не знам гууд найд или гууд морнинг е,
Напълно честно - липсвах си.
Като средно-статистически бавно развиващ рапът,
сега лирически ще трябва да се представя с някой,
и етоо О-Оо тука влиза сега Керанкироби,
той трепи абсолютно всякаква марка микроби,
за вулгарното, волгарно е някак си,
незнам обаче на майка ти и беше забавно,
а ти си лай там и викай че Маната нямал вкус,
и че римата за лайното била му в минус - не във плюс.
Дори да станеш като Анакин, ще си останеш тапака, глупака, непоправимия,
и ако още ми се святкаш наркомане сънлив,
то с таз процедура резултата ще е един,
с фин жест на стрес отварям сака на кревата,
а във него точно до халвата беше турен и патлака,
но да стрелям ли си казвам не и отидох да ям локум...
"щото съмтаймс люн".
Не знам понеделник или вторник е,
не знам гууд найд или гууд морнинг е,
не знам шефа умря или с наморник е,
не знам тая задача от къф вид сборник е. ее-ее-Ее...
Извинявайте, кифлички продавате ли тука да по.....
bY MиLенcho a.k.a FriSkOo
Докладвай текста

MD Manassey, Kerannoff - Добро Утро Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
addicted to my ex перевод песниsasa kovacevic temperatura преводnsync преводchop toxicity преводplache mi sarceto tekstпреслава rnbsrce je nebitnosay something преводbon jovi - it's my life текстenrique iglesias - subeme la radio текст и превод