Изпрати песен

MD Manassey и CobrizzleИмай Вяра

Категории: рап Език: Български

MD Manassey, Cobrizzle - Имай Вяра Текст


Дай ми една причина или един шанс, бе !
Знаеш, че аз ще съм последният, нали ?
Искам да отбележа.
Това не е нек'ъв gangsta shit .. !
Тука се борим за три неща -
волята, силата и надеждата !
Кажи ми, колко са сълзите по лицата, ей !
На майките тежки са съдбите и различни са утайките !
Знам, че не е лесно ! Повярвай, разбери !
Чуй ме, ти човеко, не заспивай, победи !
Доброто чака те отвън, но злото в тебе тлее,
заеби го, зарежи го, остави го да " живее " !
И трудно е да, сякаш в мрала некой гони те,
и не се предавай !
Кажи тебе хуя боли те !
Щото има хора брат, които те обичат.
Ангели - пазители, така ще се наричат !
И отново мрак се спуска, рима хаотична,
където и да ида, обстановката е лична ..
И да живеем така - наредено е от Бога,
пропиляни са мечтите, всеки казва - " Не мога " !
Безидейни са братле, душите пълни с болка,
а въпроса е дали ще попаднеш в тази клопка ?!
[x2]
Не се предавай ! Продължавай да гледаш напред !
Не се навеждай ! Приеми го просто като съвет !
Оглеждай се, знам някъде има билет с твоето име на него !
Ще получиш своя късмет !
Живея на острието както повечето хора !
Опънат като лък брато, сълзата ще отроня !
И знам колко тежко е, а чуваш ли душата ми ?
Стене тя отвътре, отвънка е сълзата ми !
Искам мъничко кураж, ръцете ми треперят !
Химикалката и листа, личността ли определят ?
Много са въпросите, но кой ще отговори ?
Хората невинни, приковани сме в окови ..
Отрови, роби, в боклука всеки втори рови !
Желание заключено в собствени затвори.
Всеки пита се, ще може ли да продължи.
Силата е в теб човече, дай си шанс.
Разбери !
И грешни ли са нотите на думите безкрайни ?
Поеми си глътка въздух, лошите неща ги мани !
Щото пълно е по света с лицемерие,
никой не му дреме как бедните живееме !
[x2]
Не се предавай ! Продължавай да гледаш напред !
Не се навеждай ! Приеми го просто като съвет !
Оглеждай се, знам някъде има билет с твоето име на него !
Ще получиш своя късмет !
Ела и ти с мене братко, хвани ме за ръката
и нека да преминеме през тъмнината !
Съдбата ме притисна, писна ми, разбираш ли ?
Как да върна времето назад, щото липсва ми ?
И как да отида в миналите спомени,
като усмивките в гроба са заровени ?
Трябва ни разбиране, но трябва ни доверие,
за да можем пълноценно да живееме !
Но сякаш с бавна скорост всеки втори деградира,
щото думите " надежда " и " вярва " не разбира !
И нека всички млади гора и напред да продължим !
Да прескочиме дъгата и да кажеме " Амин "
И тогава ще ви питам " Как чувствате душата ?
Дали все още чакате с печал зората ? "
Посвещавам тази песен на хората в нужда !
От мен към вас подкрепата, знайте не е чужда !
[x2]
Не се предавай ! Продължавай да гледаш напред !
Не се навеждай ! Приеми го просто като съвет !
Оглеждай се, знам някъде има билет с твоето име на него !
Ще получиш своя късмет !
Докладвай текста

MD Manassey, Cobrizzle - Имай Вяра Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
jay sean break your backceca nevinost prevodmarc anthony you sang to me преводfifth harmony reflection преводmethod man bring da paincosa sei преводгалин все напредcome together преводsoulja boy she blowing me kissesвремя истекло - summer