Изпрати песен

Радо ШишаркатаГоворят че сме лоши хора

Радо Шишарката - Говорят че сме лоши хора Текст


оворят че сме лоши хора.
Говорят че не сме добре.
Но няма с никого да споря,
че няма да ме разбере.

Говорят че сме много бедни.
Говорят че сме много зле
Но няма никого да молим,
не ще прегънем колене.


Тежко ни е да узнаем
колко грешни сме били.
Трудно ни е да забравим
колко много ни боли.


Говорят, че не сме щастливи,
защото нямаме пари.
На никой няма да завидим,
съдбата ний ще обвиним.


Горди сме с наш`та съвест,
че не сме просяци ний.
Гордоста за нас е свята,
огнени не сме били.


Говорят, че не сме щастливи,
защото нямаме пари.
На никой няма да завидим,
съдбата ний ще обвиним. (x2)


Говорят че сме лоши хора.
Говорят че не сме добре.
Но няма с никого да споря,
че няма да ме разбере.


Говорят че сме много бедни.
Говорят че сме много зле
Но няма никого да молим,
не ще прегънем колене.

Докладвай текста

Радо Шишарката - Говорят че сме лоши хора Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
g eazy bean on prevodianica pesniискамте.но.нямам.право.да.докосвам.твойто.тяло.te amo превод на българскипревод на текст ligo ligo tha me sinithisisпавел колев живота е играi make you believe in me lyricsорк еленаоще текстlet's get married превод