Изпрати песен

42 и Liter Jack и GiancanaТолкова добре

Категории: рап , хип-хоп Език: Български

42, Liter Jack, Giancana - Толкова добре Текст


Тръгвай с мен /6х/
Вдигам ги на крак,но не само тях вдигам
и себе си, познай как!
Не с линии, а с изкуство
и ти трябва да усетиш от това чувство.
И така от шумния град, преди малкия брат,
влиза големия и прави атентат,
половината нямат половината ми талант,
возещи се в музика на мода е трабант.
Вдигам тълпата, пот под челата,
на прицел под полата - на купидон стрелата,
не с бас, а с глас чупя стъклата,
а тука поздравявам моя човек Мъглата.
Мацките натокани, накокани по кокали,
вървят все едно стъпили са боси на лайно.
Гълтай не питай защо..
Свий лошите си мисли в OCB брато.
Аз съм ходеща атракция, в цялата ситуация,
виждаш я последен като коментатор на мач.
По TV7, мозъка повреден,от полицаите отведен,
а за хейтърите - среден.
Не зная кво прая, но зная, че го правя добре,
че го правя добре - толкова добре! /х2/
Млъквай и настръхвай, че малкия брат,
влиза да изостри шумния град,
да наточа ушите, очите на цялата гад,
която винаги за мене е била отзад.
По принцип се бавя, но ето ме пристигам
и винаги с цел на крака да вдигам,
цялата тълпа, това ми е съдба,
да се кефя, да пия и плюя лявата резба.
На бийта прая езда, направо го яхвам,
чувствам се добре сякаш се возя на яхта,
с две-три и повече мацорани до мен,
които да ми подвържат устно пълния член.
Имам сърцебиене, когато съм на пиене,
познай какво следва - ще свиеме.
Някой пълен джоинт или просто сто и двайстка,
през някоя вечер Януарска или Майска.
Не зная кво прая, но зная, че го правя добре,
че го правя добре - толкова добре! /х2/
Литър на литър, леш кат молеж,
скива в небето thug life и няма кеш,
от тук за там тръгнал съм,
стигнал съм - мръднал съм,
колкото изпушил съм, ти си (?) аз глътнал съм.
Бг чака бийт за old (?) мадафака,
от толкова айляк забрай кво е gangsta рапа,
не съм един от многото в тълпата,
а хип-хоп награда викам " Драпа ли,драпа ли,драпа."
Статуетка, чек или отметка,
бг рап позьори - пак никой в край на сметка.
Клиповете - bow, шийта ти е slow,
римата ти плоска ще и трябва анабол.
И викам " Шумен, кво става?"
Пловдив in the house,
баш ми е драго .. (?)
(?)
Рап no drama , Liter Jack в такт на 4-2 и Giancana
Не зная кво прая, но зная, че го правя добре,
че го правя добре - толкова добре! /х2/
Докладвай текста

42, Liter Jack, Giancana - Толкова добре Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
ивана на добра среща приятели текстdim4ou everybody say kokaalamassari say you love me 6to much to ask prevodizteglqne na pesni roksana xilqda patilove and marriage преводдим4оу черноморска текстмария болна тема си за мен текстmeghan trainor - i'm a lady преводlittle mix f.u. бг превод