Аз живея с бързи обороти
и късметът все за мен работи.
Ако някой тайно ми завижда,
аз се правя нищо, че виждам.
Аз живея с бързи обороти
и късметът все за мен работи.
Ако някой тайно ми завижда,
аз се правя нищо, че виждам.
Припев:
Кой ме мрази, кой ме мрази -
в краката ми ще лази.
Кой ме иска нека тича,
ако силно ме обича.
Кой ме мрази, кой ме мрази -
в краката ми ще лази.
Кой ме иска нека тича,
ако силно ме обича.
След мене да тича,
щом силно ме обича.
След мене да тича,
щом силно ме обича.
Ако друг пък зная, че ме мрази,
ще го черпя с уиски даже.
Ако гадже спира да ме търси,
той проблеми има с вкуса си.
Ако питаш, братко, как живея,
много просто - свиркам си и пея.
Хайде давай, луд купон да става,
че животът бързо си минава.
Ако питаш, братко, как живея,
много просто - свиркам си и пея.
Хайде давай, луд купон да става,
че животът бързо си минава.
Припев:
Кой ме мрази, кой ме мрази -
в краката ми ще лази.
Кой ме иска нека тича,
ако силно ме обича.
Кой ме мрази, кой ме мрази -
в краката ми ще лази.
Кой ме иска нека тича,
ако силно ме обича.
След мене да тича,
щом силно ме обича.
След мене да тича,
щом силно ме обича.
Ако друг пък зная, че ме мрази,
ще го черпя с уиски даже.
Ако гадже спира да ме търси,
той проблеми има с вкуса си.
Припев: (x2)
БониНищо Лично
Добави в любими
250
Запазете час за козметик в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Бони - Нищо Лично Текст
Докладвай текста