Добавен от Денислав Миленов (Капитана) на 26 December, 2017, 22:46
Черния гласМС Тони ли?
Добави в любими
128
Запазете час за педикюр в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Черния глас - МС Тони ли? Текст
МС Тонии имаш да ядеш бонбони.Аре бегай бе келеш хуя ми ше ядешш.И на него ше умрешш.Кат ме видиш ше серешш.От страх ще викаш (майче гащите насрах). Щото Черния глас видях. )
Докладвай текста