Изпрати песен

Черния гласМС Тони ли?

Категории: рап , хип-хоп Език: Български

Черния глас - МС Тони ли? Текст


МС Тонии имаш да ядеш бонбони.Аре бегай бе келеш хуя ми ше ядешш.И на него ше умрешш.Кат ме видиш ше серешш.От страх ще викаш (майче гащите насрах). Щото Черния глас видях. )

Добавен от Денислав Миленов (Капитана)  на 26 December, 2017, 22:46

Докладвай текста

Черния глас - МС Тони ли? Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
i make you believe in me lyricsегор крит не могуlonely island awesometownmudvayne determined prevodzenske suze djogani tekstimagine dragons who we are преводhardwell echo преводjesse mccartney dirtyахат монолог текст борис дали обичам те превод