Изпрати песен

КристианаКеф ми е

Кристиана - Кеф ми е Текст


Кеф ми е, да,
да живея ей така!
Какъв бонбон съм, бейби, само ти избираш
дали люти или от сладкото горчиво...
Не се опитвай, готим, да ме впечатляваш,
онези, лесните, ги карай да припадат!
А добре ли е да ти казват "Не!"?!
Давай, гледай ме-е-е-е-е!
Кеф ми е, кеф ми е, кеф ми е, да,
направо те побърквам, ще те взривя!
Нов ли си, топ ли си,
аз съм върха,
на който ти се качваш, ако го реша!
Кеф ми е, кеф ми е, кеф ми е, да, да, да,
да ти влезна във ума!
Кеф ми е, кеф ти е,
че ще реша да ти разпукам шева в 5 сутринта!
Коктейлите замръзват само при вида ми,
на Бетлита стопявам летните им гуми,
ще чупя столове и маси, ако стана,
бягаш ли от урагана, който правя?!
А добре ли е да ти казват "Не!"?!
Давай, гледай ме-е-е-е-е!
Кеф ми е, кеф ми е, кеф ми е, да,
направо те побърквам, ще те взривя!
Нов ли си, топ ли си,
аз съм върха,
на който ти се качваш, ако го реша!
Кеф ми е, кеф ми е, кеф ми е, да, да, да,
да ти влезна във ума!
Кеф ми е, кеф ти е,
че ще реша да ти разпукам шева в 5 сутринта!
Кеф ми е, да, да жи-ве-я ей така!
Малкия ми пръст е със техен ръст -
щракна ли веднъж, до тук са, до тук!
Казвай ми "диамант", питай за талант,
имам един, а ти, ти?!
Кеф ми е, кеф ми е, кеф ми е, да,
направо те побърквам, ще те взривя!
Нов ли си, топ ли си,
аз съм върха,
на който ти се качваш, ако го реша!
Кеф ми е, кеф ми е, кеф ми е, да, да, да,
да ти влезна във ума!
Кеф ми е, кеф ти е,
че ще реша да ти разпукам шева в 5 сутринта!
Докладвай текста

Кристиана - Кеф ми е Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
tekst na pesenta zenski zuzeджулия тошич жестоката текстi ' m going slightly mad преводno diggity превод бгoriеnt еksprеs,chаlgаjohn legend -who would kiss you when im gonei will not dieне могу егор крид текст2pac toss it up преводхиляди истини с