Гледаш ме и се чудиш за к'во го правя?!
Да сигурно...
Ма пишейки музика аз просто се лигавя.
По цял ден няма к'во да правя и рапирам..
Да правя друго? Ми аз от нищо не разбирам.
Не знам изобщо за к'во се занимавам?
А к'во да правя само като за това ставам?!
А късно е вече... Така, че ще пея!
А ако не ми върви - ще се засмея.
И нека спра до тук.
Със тази надсмешка... Това, че рапирам -
не го смятам за грешка!
Това, че го мога е вече причина...
На по-високото ниво от вас да премина!
А дали има кой да оцени това което правя?
За другата си рима няма да се бавя!
А тя ще ви каже, че продължавам да пея!
И защо да не пея като мога да пея?
Припев:
И какво като си криминал, криминал?
Много ли си умен? - Дай акъл, дай акъл!
Респект влиза!
Ти си в криза!
Бийта - смила та!
В устата ми е силата!
Тъпите изказвания ше ти спукат вената.
Дръпни са! Крум ше е на сцената!
Може да ме изкараш някой ден
от римовата треска.
Обаче знайш ко? - Няма да е неска!
Некомпетентните са малко смешнички..
Зад гърба си имам доста, както ги наричаш - песнички!
И знайш ко друго?
Не Респект Рекърдс, а Респект пич - грубо!
Не ми пука колко хора са ми зад гърба.
Знайш що?
Щото сам мога да та изгърма..
Литни пак нагоре - к'во кът имаш перка?
Може да нямам нож па ше си намеря отвертка...
Хич па не ми пука как ше ме опарите!
Няма да си ти... Ше ме убият цигарите!
Лафа по дрехите посрещат, по римите
Изпращат е печен... Чуй ми куплета!
Ай ка'и с к'во бях облечен...
Припев:
И какво като си криминал, криминал?
Много ли си умен? - Дай акъл, дай акъл!
Респект влиза!
Ти си в криза!
Бийта - смила та!
В устата ми е силата!
Респект (Respect)Respect
Добави в любими
414
Запазете час за козметик в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Респект (Respect) - Respect Текст
Докладвай текста